معرفی درمانگاه قرآن و عترت
معرفی درمانگاه

بیانیه ماموریت بخش درمانی موقوفه قرآن و عترت ثقلین:

بخش درمانی موقوفه قرآن و عترت (ثقلین) در سال1346توسط آیت‌الله آقای شیخ عبدالله مجدفقیهی بروجردی(ره) و گروهی از خیرین با هدف ارائه خدمات درمانی خیریه به بیماران نیازمند، مجاوران و زائران حرم کریمه اهل‌البیت (سلام‌الله علیها) در شهرمقدس قم تأسیس گردید.

مأموریت اصلی درمانگاه ارائه خدمات پزشکی خیریه می‌باشد، سعی می‌شود خدمات ارائه‌شده به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت و با تعرفه های مناسب باشد.

آرمان اصلی درمانگاه ارائه خدمات درمانی به همه مراجعین از هر نژاد و در هر موقعیت شغلی و اجتماعی که قراردارند، با رعایت شئون دین مبین اسلام و مذهب حقه شیعه اثنی عشری می‌باشد. از این رو اولویت اصلی درمانگاه بجای درمان، افزایش سطح سلامت مراجعین است که تحقق این مهم را در رویکردی تحقیقاتی و همراه با آموزش همگانی می‌داند.

از ویژگی‌های خاص و منحصربه‌ فرد درمانگاه نسبت به سایر مراکز درمانی مشابه می‌توان به ساختمان مناسب، حسن سابقه و قدمت، همچنین موقعیت مکانی مناسب اشاره نمود.

ذی‌نفعان درمانگاه شامل کارکنان، پزشکان عمومی و متخصص، اعضای هیئت امنا، دانشکده علوم پزشکی قم، مردم شریف و زائرین شهر مقدس قم می‌باشند که درمانگاه به آن‌ها به چشم سرمایه می‌نگرد و از هیچ تلاشی برای جلب رضایت آنان فروگذار نمی‌نماید. از طرفی تمام تلاش خویش را برای آموزش و ارتقای سطح کیفی کارکنان به کار می‌گیرد.

بخش درمانی موقوفه قرآن و عترت بقای خویش را در گرو رشد مستمر و استقلال کامل مالی درمانگاه می‌داند و تمام تلاش خود را جهت رسیدن به این مهم به کار می‌گیرد.

پیام ها ی درمانگاه: